1982 yılına dayanan kuruyemiş işleme makine imalatı sektöründeki tecrubesini 2011 yılında kurumsal kimliğe taşıyan ÇRZ makina, gelişen teknolojilerin takipçisi olarak doğadan gelen lezzet taneciklerini daha verimli kullanılması için kuruyemiş sektöründe lezzetli ürünler elde etmenizi amaçlar.Müşteri memnuniyetine ve üretim kalite standartlarına çok önem veren ÇRZ, kuruyemiş işleme makine imalatı pazarında kalitenin ve güvenin yeni adı olmuştur.

VİZYONUMUZ

Kuruyemiş imalatı için üstün teknolojilere sahip ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde kazandığımız mevcut prestijimizi ve böylece pazar payımızı artırmaktır. Bu amacımıza ulaşabilmek için; kaliteden hiçbir ödün vermeden, müşteri isteklerini karşılayan ve amaçlanan kullanım süreci içinde müşterinin memnuniyetini sağlayan yeni ürünleri geliştirmek, üretmek ve müşterilerimizin hizmetine sunabilmek, temel felsefemiz ve hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, Kuruyemiş imalatı amaçlı ürünlerin tasarımını geliştirmek ve üretimini gerçekleştirmektir. Bu hizmetlerimizi yerine getirirken, müşteri isteklerinin yanı sıra, geçerli güncel teknolojileri kullanarak ürünlerimizi tasarlamak, üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst derecede sağlayacak ürünü müşterinin hizmetine sunmaktır.
gtag('config', 'G-E18PJEZRW1');